понеділок, 30 листопада 2015 р.

Різдвяний ярмарок в Стамбулі (IWI Christmas charity festival)

                                                                                                                                                          
 В Туреччині практично не відчувається тієї особливої атмосфери, що панує майже у всіх європейських країнах напередодні новорічно-різдвяного циклу свят. Люди не прикрашають оселі та ялинки, не бігають в пошуках подарунків, а у найбільш консервативних сім'ях все, що хоч якимось чином стосується Різдва, взагалі вважається гріховним та забороненим. Хіба що у торгівельних центрах можна помітити спроби привабити покупців яскраво прикрашеними вітринами. Але мігранти, яких доля занесла далеко від дому, намагаються самотужки підтримувати власні традиції. Щорічний Різдвяний благодійний фестиваль, який влаштовує організація "The International Women of Istanbul (IWI)", звісно не зрівняється по масштабам з ярмарками, що є невід'ємною частиною свята в західній Європі. Але тим не менше для мешканців Стамбула фестиваль є прекрасною нагодою ознайомитися з різдвяними традиціями, скуштувати страви різних країн світу, придбати hand-made сувеніри та подарунки. А для дітей цього року організатори підготували ще й різноманітні розваги, ігри та звісно ж подарунки від Санта Клауса.
 На заході було дуже людно, тож і все найсмачніше розібрали неймовірно швидко. Окрім представників різних діаспор та туристів серед відвідувачів було чимало місцевих. Все таки навіть туркам цікаво бодай на день зануритися в святкову атмосферу, коли все навколо сяє яскравими вогнями, а Ноель Баба роздає гостинці. Один чоловік, що стояв в черзі з дитиною, щоб сфотографуватися з Сантою, жартома висловив своє побажання вголос: "А можна мені? Я ж ніколи в житті не отримував подарунки від Санти." Дитина тим часом була не в захваті від дійства і просто перелякалася бородатого дядька в червоному костюмі ))).


Тайці постаралися)))Шоколад від Юлії Атадінч
Виступ українського хору
Коровай, що зайняв 3-тє місце на конкурсі випічки..
..і бронзовий призер конкурсу Тетяна Іпекчі

І нарешті український стіл, до якого було не доступитися)))
Читайте також:

3 коментарі:

 1. Приемно вражена ,що мiй коровай на фестивалi »Міжнародноi спілки жінок Стамбула» зайняв 3-тє місце, на конкурсі випічки.O. Ege ,дякую за фото!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Будь ласка! Ще трохи і не встигла б сфотографувати 😊

   Видалити
 2. http://gazeta.ua/articles/life/_u-stambuli-na-yarmarku-rozbirali-borsch-i-grechku/663142

  ВідповістиВидалити