неділя, 6 травня 2018 р.

Озеро Абант


 Минулого року ми двічі їздили в Анатолію — на Рамадан і Курбан-байрам. Про попередні поїздки можна почитати тут:
Чорум — край тисячі богів

 Після кількох подорожей стає все важче вибирати маршрути так, щоб не було нудно долати святковий трафік, а дорога не перетворилася на випробування. Цього разу з нами було ще кілька родин, тому можу точно сказати, що краще подорожувати, не підлаштовуючись під інших людей. Бо в результаті поверталися ми додому, як і більшість відпочивальників, без зупинок. І це точно був перший і останній раз, коли я погодилася на таке.

Озеро Абант
 За кілька годин від Стамбула в провінції Болу знаходиться кілька рекреаційних зон — це національні парки Сім озер, Абант і Гьольджук. Сім озер ми відвідали позаминулим літом, цього разу вирішили подивитися озерo Абант.

 Як і сусідні Сім озер, Абант, розташований серед лісових масивів, просто потопає в зелені. Киснева терапія, барбекю на природі, «сільські» сніданки — ось за чим в цю місцину їдуть жителі мегаполісу. Дорога сюди займає всього дві години, тому це місце часто обирають для поїздки на вихідні.  З вікна готелю вранці відкривався такий пейзаж:


Місцями нагадує Карпати))

Багато готелів розташовані по дорозі до озера, а кілька прямо на території національного парку. Слід враховувати, що поблизу немає ніяких магазинів, тому дещо з продуктів варто прихопити з собою.

Можна зупинитися в бунгало чи навіть в будиночку на дереві:

Дуже гарне місце, хотілося б повернутися сюди взимку)))Читайте також:


Немає коментарів:

Дописати коментар